Kontaktní informace

Adresa:
SVĚT VÍŘIVEK & ELEKTROKOL

HANSCRAFT, s.r.o.
Čestlice 272, 289
251 01 Praha - Čestlice
D1 Exit 8 - směr Dobřejovice

info@hanscraft.com

Otevírací doba:
Po-Ne  9:00-21:00 hod

Tel.: +420 212 283 212

Mapa ČR
Přijedeme k Vám domů
Realizace SPA
E-SHOP SPA
ESOX splátky SPA
Sphere card

Zasílání novinek
Chcete-li zdarma získávat informace o aktuálních akčních nabídkách a novinkách společnosti HANSCRAFT, s.r.o., pak vyplňte svou emailovou adresu.
facebooktwiteryoutube
 
UPOZORŇUJEME, ŽE TYTO STRÁNKY

NEJSOU AKTUÁLNÍ!
 
PRO RELEVANTNÍ INFORMACE

NAVŠTIVTE PROSÍM NÁŠ NOVÝ WEB.

Děkujeme za pochopení.
 
 
 

 ..............................................................................................................................................................................

Na našem showroomu se můžete těšit na oblíbené SUDOVÉ SAUNY, prostornou OVAL SAUNU s odpočívárnou a terasou a několik koupacích sudů HOT TUB!

ESTONSKÉ VENKOVNÍ SPA

 

.............................................................................................................................................................................. 

 

LÉTO KONČÍ, SAUNOVÁ

 

SEZONA ZAČÍNÁ!

 

ZAHAJTE  JI S HANSCRAFT A NADĚLTE SI KE KAŽDÉ

SAUNĚ DÁREK ZDARMA!

 

 

FINSKÉ SAUNY FRANCE SAUNA

 

 

INFRASAUNY HANSCRAFT
INFRASAUNY FRANCE SAUNA

 

  ..............................................................................................................................................................................

OTEVŘENO KAŽDÝ DEN !!!

SHOWROOM OTEVŘEN DENNĚ, OD 9:00 DO 21:00 HOD.

Adresa:
HANSCRAFT, s.r.o.
Čestlice 272 (289)
251 01 Praha - Čestlice
D1 Exit 8 - směr Dobřejovice

Těšíme se na Vaši návštěvu
HANSCRAFT

..............................................................................................................................................................................

 Navštivte náš SHOWROOM  a prohlédněte si venkovní kuchyň WEBER Summit Grill Center  na vlastní oči! 

 

..............................................................................................................................................................................

Otevřeli jsme pro Vás novou a zároveň největší prodejnu s vířivkami, saunami a elektrokoly v České republice a na Slovensku v komerční zóně Průhonice-Čestlice (viz kontakty).

 

 

Těšíme se na Vás
HANSCRAFT

..................................................................................................................................................................

HANSCRAFT, s.r.o. je velkoobchodní i maloobchodní společností s výhodnými cenami a nejširším sortimentem vířivek pro dva až sedm lidí. Můžete si vybrat z unikátních prémiových modelů akrylátových vířivých van z kategorie PREMIUM+  nebo potom ze speciální americké edice AMERICAN+  s bezpečnostním protiskluzovým systémem povrchu SoftTouch a doživotní zárukou. V posledních letech jsou na vzestupu i cenově velmi výhodné nafukovací-mobilní vířivky , které Vás překvapí svým vynikajícím výkonem, kvalitou a atraktivním vzhledem. Jsme také rádi za velikou poptávku po vířivých bazénech SWIM SPA , což je obdoba bazénu s protiproudem, ovšem v dostupné cenové hladině. Zde si můžete vychutnávat hned dva produkty v ceně za jeden - jednak čtyř až šestimetrový plavecký bazén s výkonným protiproudem, a dále s částí klasické vířivé vany s hydro-tryskami a perličkovou lázní. To vše v jednom produktu, při nenáročné stavební přípravě. Vířivá vana neboli vířivka, již není doménou pouze movitých lidí - nyní jsou naše hydromasážní modely cenově dostupné prakticky pro každého. Je naším posláním upevňovat zdraví a zpříjemňovat Vaše nejcennější chvíle klidu a relaxace. Vířivé vany HANSCRAFT Vám dají klíč k pevnějšímu zdraví, zejména pak zlepšení stavu pohybového ústrojí, nebo i oběhového systému lidského těla. Naši zákazníci se cítí příjemně, uvolněně... po pár dnech hydromasážní terapie ve vířivce opět omládnete, zlepší se Vám spánek, uspořádáte si myšlenky a zároveň strávíte příjemné chvíle s Vašimi blízkými. 


Využíváme nejmodernějších poznatků od rehabilitačních specialistů, lékařů a odborníků na hydromasážní systémy. I proto neustále rozšiřujeme a inovujeme naše nové produkty měsíc za měsícem. Technologicky se řadíme na špici elitních výrobců v Americe, odkud čerpáme veškerou inspiraci. Díky této pružné spolupráci s naší licenční výrobou jsou naše vířivky vybaveny specialitami jako je například LED uklidňující světelná chromoterapie, SPA AUDIO systém pro přehrávání Vaší oblíbené relaxační hudby, přírodní ozonovou dezinfekcí, Kvalitním termokrytem, zvedákem termokrytu vířivky, perličkovou masáží - blowerem, několikanásobnou izolací, USA akrylátem LUCITE ACRYLIC s vynikající odolností a dlouhou životností, nerez tryskovou technologií RELAX COMFORT a dalším nadstandardním vybavením v ceně.

Zveme Vás k nám do showroomu a centrálního skladu v Praze na nezávaznou konzultaci, zkoušku nebo příjemné popovídání o našich produktech. Důvěřujte specialistům v oboru, v dnešní široké nabídce vířivých van není snadné se zorientovat, a proto je dobře, že jste se dostali až na naše stránky - na stránky specialistů na vířivky s dlouholetou zkušeností a výbornými referencemi. Disponujeme komplexním celoročním záručním i pozáručním servisem a kvalitním zázemím. Každému zákazníkovi vycházíme maximálně vstříc se všemi jeho požadavky, pokud je to možné a proto jsme si velmi přirozeně vydobyli přirozeně dobrou reputaci na českém i slovenském SPA trhu. Díky profesionálně školeným zaměstnancům můžu osobně garantovat tu nejvyšší úroveň přístupu, péče a kvality služeb. Věřím, že Vás naše nabídka vířivek a hydromasážních vířivých van uspokojí ve všech směrech a naše spolupráce bude dlouhodobá, což nám prosím dovolte dokázat.

Naším cílem nikdy nebylo stát se největším distributorem vířivých van na trhu. Naší nejvyšší vizí vždy bylo naslouchat zákazníkům a objevovat to co skutečně hledají pro zkvalitnění jejich života. Říkáme, že díky našim vířivým vanám přinášíme do života lidí pevnější zdraví a úžasný životní styl. Toto je srdce všeho co děláme. Vytvářet produkty, které Váš každodenní život změní k lepšímu. Je to naše vášeň, je to naše vize.
 
To jsou vířivé vany HANSCRAFT. Těším se upřímně na Vaši návštěvu.
 

 
Graf nákladů pro SPA

přednosti našich vířivých van

1
NOVÉ MODELY vířivek kategorie AMERICAN+! Důvěřujte americkým vířivým vanám!
2
HANSCRAFT servis vířivek a bazénů - nová služba pro majitele všech vířivek
3
HANSCRAFT servis vířivek - nová služba. Servisujeme všechny typy vířivých van od většiny výrobců vířivek!
4
HANSCRAFT servis - nová služba "Zprovoznění bazénu" - viz Novinky!
5
Při nákupu pevné vířivé vany HANSCRAFT je možné uplatnit sníženou sazbu DPH. Relaxujte ve své vířivce levněji.
6
Mobilní vířivé vany jsou vhodné do exteriéru i interiéru! Velmi snadno přenesete třeba z bytu na chalupu. Nafukovací vířivka - spa je nejpraktičtější volbou na trhu.
7
Luxus nebyl nikdy dostupnější - exkluzivní vířivky již od 17.600 Kč!
Reference
Katka, Praha
V pátek večer po celotýdenní práci si neumím představit lepší relax než v mojí nové vířivce Hanscraft!
Martina, Praha
Nejlepší dárek k narozeninám jaký jsem dostala. Díky za vířivku Zdeňku!
Pavel, Praha Prosek
Díky za ochotu při instalaci. Jsme spokojenými uživateli HANSCRAFT FLORENCE, kterou můžeme doporučit a doporučujeme!
Hotel Pinot Praha
Naši hosté si oblíbili vířivé vany HANSCRAFT, manager hotelu Ing. Markéta Mazalovská, www.hotelpinot.cz
Martin, Benešov
Přátelé, díky za skvělý servis ohledně zakoupené vířivky Victorie. Myslel jsem si, že výsuvnou LCD na této vířivce nepoužiji, ale pletl jsem se. Kvalita obrazu i zvuk mě velmi mile překvapil. Díky za ochotu i profesionalitu Vašich služeb.
Nízké provozní náklady
Nízké provozní náklady
Záruka kvality
Záruka kvality
použití kvalitních materiálů a nejnovějších technologií.
Nízká pořizovací cena
Nízká cena
Nízká pořizovací cena s vysokou užitnou hodnotou.
Vhodné do interiéru i exteriéru
Vhodné do
interiéru i exteriéru (nezávislé na počasí).
Jednoduchá instalace
Jednoduchá instalace
montáž hotová během 10 minut.
Příjemná relaxace
Příjemná relaxace
Příjemná relaxace s blahodárnými zdravotními účinky.
Tichý ekologický provoz
Tiché a ekologické
Velmi tichý ekologický provoz
Vyrobeno z kvalitního materiálu
Kvalita materiálu
Vyrobeno z kvalitního, vysoce pevného laminovaného PVC v kombinaci se syntetickou kůží.
Bezpečnostní zámek
Bezpečnost
Bezpečnostní zámek ochrání děti před nežádoucím úrazem.
Nenáročná údržba
Nenáročná údržba
Šetří Váš čas.
Jednoduchá manipulace.
Jednoduchá manipulace.
Vhodné pro celou Vaši rodinu.
Pro celou rodinu.
Vhodné pro celou Vaši rodinu.
HANSCRAFT disponuje nejširší nabídkou vířivek v České republice a na Slovensku. Z naší široké nabídky vířivek si můžete vybrat jednu z následujících kategorií:

Jejich nespornou výhodou je cena a mobilnost. Jsou lehké, v létě je můžete mít instalovány na zahradě, libovolně je přesouvat. V zimě můžete bez problémů vychutnávat radost z kvalitní perličkové koupele v nafukovací vířivce třeba v zimní zahradě, nebo ve Vašem osobním wellness či v garáži. Nesporná výhoda těchto mobilních vířivek je velmi rychlá instalace - prakticky se Vám nafoukne před očima a za pár okamžiků již můžete relaxovat. Dodáváme širokou nabídku devíti modelů pro dvě až šest osob od dvou značek, prověřených na americkém trhu: MSpa & AQUA Spa. S velkou úspěšností jsou na severním americkém kontinentu prodávány každoročně po statisících kusů. Veškeré modely jsou vybaveny kvalitním ohřevem a perličkovou masáží, termokrytem, ochranným krytem se zipem na číselný kód, náhradní kartušovou vířivkovou filtrací nebo termopodložkou pro ochranu dna. Náš široký sortiment je skladem, tedy Vám libovolný model můžeme zaslat třeba poštou na dobírku ještě dnes!

Nejoblíbenější kategorie vířivek pro každého, kdo touží po dokonalé hydroterapii a luxusu součastně. Americký akrylát LUCITE ACRYLIC dělá z této série luxusní 5* doplněk Vaší domácnosti a zároveň je Vaším rehabilitačním lékařem. Vířivé vany série PREMIUM+ jsou standardně vybaveny hydromasážními tryskami z nerez oceli a rotačních plastů, dále z dokonale odizolované skořepiny, SPA AUDIO systémem, termokrytem vířivky, držákem na termokryt vířivé vany, LED světelnou uklidňující chromoterapií, titanovým ohřevem 3kW, kompletním filtračním systémem, anatomickými opěrkami hlavy s podsvícením, bočními panely ze syntetického dřeva s vynikající barevnou stálostí a dalšími nadstandardními doplňky v ceně. Výhodou těchto vířivek je, že Vám dopřejí vytoužený odpočinek, zkvalitní Váš spánek zlepší Váš oběhový systém a napraví zmožený pohybový aparát. Již staří Římané znaly blahodárné účinky lázní a horké vody. Každoročně jsou aktualizovány výsledky amerických studií artritidy, kde se zmiňuje hydroterapeutická masážní terapie vířivou vanou jako velmi vhodná prevence i indikace pro zlepšení zdravotního stavu pacienta. My můžeme PREMIUM+ vířivku doporučit jako velmi vhodné řešení nápravy a omlazení pro všechny z Vás, kdo to potřebuje. Jakmile poprvé usednete do Vaší vířivky, nebudete z ní chtít nikdy vylézt. Jsou vhodné na celoroční provoz ať už v zahradě nebo v interiéru. K vlastnění vířivky této série Vám můžeme pogratulovat. Nikdy nebudete litovat.
 
Novinka na Československém trhu. Jsou vybaveny protiskluzovým systémem SoftTouch, který byl vyvinut v USA. Je to jediná kategorie vířivých van, kde je promítnuta desetiletá záruka na skořepinu, která opravdu vydrží veškerý tlak provozu i celoroční kolísání teplot bez jakékoli údržby. Luxus, maximální kvalita a dostupná cena... tyto tři hesla charakterizují naše americké vířivé vany. Jsme hrdi na to, že přinášíme know-how z největšího SPA trhu vířivek na světě - z Ameriky. Ve vířivkách série AMERICAN+ si můžete dopřát kvalitní hydroterapie, LED světelné relaxační chromoterapie pozvolna se měnících barevných světel, USA nerez trysek Waterway, protiskluzového vířivkového povrchu SoftTouch nebo designového SPA-bednění VikaShield s extrémně dlouhou životností. Samozřejmostí je i americký řídicí systém Balboa, který je rovněž vyráběn pod naší značkou, na což jsme hrdí. Série modelů AMERICAN+ se pyšní cenou „E Awards", které byly naší licenční výrobě předány přímo v Bílém domě ve Washingtonu. Není divu, je to již před 100.000 kusů prodaných modelů a spokojených uživatelů vířivek. Tyto vířivé vany Vás opravdu potěší a nikdy je nebudete chtít opustit.

Termální swim spa bazény s protiproudem jsou vynikajícím kondičním i relaxačním centrem, které plnohodnotně nahrazují bazén i vířivou vanu při opravdu výhodných cenách. Díky možnosti regulace výkonu protiproudu je zařízení využitelné pro plavce všech věkových skupin i plaveckých stylů. Využitelnost druhé sekce s vířivou vanou potom ocení celá rodina, přátelé, ale zejména Vaše děti pro aktivní a zábavný odpočinek ve vířivce - swim spa. Oproti omezenosti klasického bazénu si této technologie můžete užívat celoročně i v exteriéru bez jakýchkoli vícenákladů na zastřešení - kvalitní izolační termokryt od nás totiž dostanete zdarma v ceně vířivky-bazénu. Díky důmyslné a výkonné technologii v kombinaci s dokonalou izolací je celoroční provoz šetrný pro Vaši peněženku a nenáročný na údržbu. 
Patříme mezi nejdostupnějšího prodejce na trhu. Mezi nejoblíbenější model patří plavecká vířivka - bazén Olympia, kterou od nás pořídíte již od 200tis Kč bez DPH, což je nejnižší cena na trhu. Mezi druhý nejoblíbenější model plaveckých vířivek s protiproudem je Superior - dvojsekční vířivá vana kombinovaná s bazénem. Troufáme si odhadnout, že díky dostupným cenám bude za pár let naše řada SwimSpa nahrazovat zapuštěné bazény a bude více a více oblíbenou, jelikož zákazník ušetří za stavební přípravu nemalé peníze (vířivka i bazén jsou dokonale odizolovány a jsou dodány komplet v ceně i s termokrytem a ochrannými bočními panely z velice pěkného syntetického odolného dřevoplastu).
Cvičte, plavte, relaxujte... to vše Swim Spa - plavecké vířivky s protiproudem nabízejí. Nejedná se jen o aktivní odpočinek, který Vám upevňuje kondici, ale i o pohodový čas, který Vaše rodina stráví společně. Dokonalý tvar amerického akrylátu LUCITE ACRYLIC je navržen přesně dle potřeb každého zákazníka - umožňuje využít naplno plaveckou část a zároveň vířivku pro další členy rodiny nebo pro přátele. Veškeré trysky jsou vybaveny technologií RELAX COMFORT, tak jako naše řada luxusních vířivých van PREMIUM+, Tato nejmodernější technologická úprava garantuje stejnou účinnost hydroterapie, jako původní vířivá vana. Swim Spa Olympia nebo vířivý bazén Superior výrazně změní Váš domov v kondiční a relaxační oázu možností dokonalého odpočinku a příjemných chvil. Naše vířivky a bazény se mohou užívat po celý rok, tedy ani přes zimu nebude Vaše kondice strádat. Věřte že není exkluzivnější chvíle než plavat v teplé vodě během Vánoc. Oslava Silvestra ve Swim Spa s přáteli je také originální formou, jak vířivý bazén využít.
Swim Spa HANSCRAFT jsou dodávány ve dvou hlavních rozměrech a vejdou se prakticky do jakékoli zahrady. Dopravu i instalaci zajišťujeme naším odborným servisem a po připojení ke zdroji elektřiny a po napuštění vodou (vrchem, není nutné napojovat na vodovodní řád) je Vaše Swim Spa vířivka připravena k okamžitému používání. Jedinou podmínkou kvalitní instalace vířivky je umístění na vodorovný zpevněný povrch.
Všechny modely jsou vybaveny vestavěným systémem vstupu přes zvýšené sedačky vířivkové části nebo přímo přes schody což zaručuje bezproblémový přístup. Velmi často si naši zákazníci vířivek svou swim spa zapouštějí do terasy, což usnadní přístup z venku. V praxi to funguje, že máte zvýšené podloží kolem vířivky-bazénu z dřevoplastové podlahy s vynikajícím přístupem.
Vířivka - bazén je vybavena i vnitřním osvětlením, tedy se ani v noci neztratíte. Navíc celou krásu nočního koupání dokresluje i Ledková LED chromoterapie barevných světel po obvodu vodní hladiny. Ergonomické sedačky v sekci vířivky jsou dokonalým relaxačním místem po plaveckém tréninku, ať už s nízkou intenzitou pro seniory nebo s plným výkonem pro aktivní plavce. Výhodou je, že nikdy nedoplavete až na konec bazénu. Jsme si jistí, že toto zahradní nebo i interiérové wellness relaxační centru Vám přinese nevšední pozitivní zážitky a opravdu radostné chvíle odpočinku.
 
Nabízíme Vám také širokou nabídkou příslušenství k vířivým vanám  nebo zastřešení SPA RESIDENT  - speciálně vyvinuto pro vířivky. Neváhejte nás kdykoli kontaktovat a budeme se těšit na Vaši nezávaznou návštěvu! 
 
Jako novinku nabízíme i zastřešení bazénů COVERLUX, které je řazeno jako nejkvalitnější za velmi dostupné ceny z bazénového oboru: ZASTŘEŠENÍ BAZÉNU COVERLUX
 
Dále si veškeré produkty můžete zakoupit i v našem elektronickém portále - eshopu BAZÉN-VÍŘIVKA-ZASTŘEŠENÍ.cz  
 
Jelikož se zabýváme wellness oborem obecně, jsme aktivními příznivci elektromobility a zabýváme se i prodejem a distribucí kvalitních ELEKTROKOL ELEKTROSKÚTRŮ vlastní značky HANSCRAFT. I tyto produkty si můžete zakoupit ve specializovaném internetovém obchodě ELEKTRO-KOLA-SKUTRY.cz